Pohyb dětí se v poslední době stává velmi aktuálním společenským problémem. Mládež se dnes „usadila“ před monitory a aktivní přístupu k životu se postupně vytrácí. Proto jsme zde pro Vás!

Našim prostředkem je bruslení, prostředím ledová plocha a nástrojem naši zkušení instruktoři, kteří se snaží do sportu vnést prvky zábavy a dobrodružství.

Snažíme se v dětech probudit pocit, že sportovat stojí za to. Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou bruslení pro Vaše žáky/třídy, a nabídnout program „Vlk dětem, bruslení pro školy a školky“ na zimním stadionu ICE ARENA Plzeň ( Studentská 117/2143, 323 00 Plzeň )

Co pro Vaše svěřence nabízíme:

Kurzy bruslení určené pro všechny děti, které se chtějí naučit nebo se zdokonalit v této u nás tradiční a velmi oblíbené pohybové aktivitě. Naším základním cílem je, aby bruslení děti především bavilo, těšily se na něj a z kurzu si kromě nabytí nových dovedností odnesly i spoustu nových zážitků. V rámci výuky na ledě si děti užijí spoustu her a zábavy, o což se postará osvědčený tým instruktorů.

Jak kurzy probíhají:

Kurzy bruslení nejsou určeny pouze dětem, které teprve zažijí své první krůčky na ledě. Školička je určena i pro děti, které se v bruslení chtějí zlepšovat a rozvíjet. Zvládat koordinaci těla ve změně směru na bruslích, v brždění, v jízdě vpřed i vzad anebo zrychlovat svoji jízdu. Děti jsou dle svých dovedností rozděleny do družstev. Jedna lekce trvá 60 minut a probíhá ve všedních dnech v dopoledních hodinách. Děti budou potřebovat již od první lekce nabroušené brusle, ochrannou přilbu a rukavice. V případě potřeby je možno si zapůjčit brusle a helmu přímo na stadionu.

V případě zájmu se neváhejte na nás kdykoliv obrátit!

Budeme rádi, že i my, společně s Vámi pomůžeme najít dětem cestu ke sportu.

Nechceme udělat z dětí „závodníky“, ale především v nich vzbudit lásku ke sportování.

Konkrétní časy a dny kurzu si můžete zajistit na telefoním čísle +420 737 268 216

V případě že máte zájem jen o rezervaci ledové plochy pro Vaši školu, školku prosím kontaktujte přímo zimní stadion ICE ARENA PLZEŇ

tel.: +420 703 159 210

e-mail: info@icearenaplzen.cz

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU NA LEDĚ

Stáhnout plakát